Ģimeņu svētceļojums uz Skaistkalni


Mums bija patiess prieks Svētā Gara svētku vigīlijā (18. maijā) doties ģimeņu svētceļojumā no Bārbeles uz Skaistkalnes svētnīcu – pie Dievmātes, Ģimeņu Karalienes, lai lūgtos svētību mūsu ģimenēm un bērniem.


“Ja kam slāpst, tas lai nāk pie Manis un dzer! Kas Man tic, kā rakstos sacīts, no viņa miesas plūdīs dzīva ūdens straumes!” (Jņ 7, 37-39) – mēs patiešām piedzīvojām Jēzus apsolījuma piepildīšanos svētceļojuma laikā! Svētā Gara jūtamā klātbūtne spirdzināja pat viskarstākajā saulē, kura bija mūsu ceļabiedrs.

Bērni – mūsu svētceļojuma lieliskie palīgi, kuri ar savu dzīvelīgumu, interesantajiem jautājumiem un bezrūpīgo rotaļīgumu pat karstajā saulē mūs visus iedvesmoja – ir liela dāvana. Viņi kā “dzīvā ūdens straume” izplūst no katras ģimenes. Tapēc turpināsim par viņiem lūgties – rožukroņa lūgšanas noslēpumā katru dienu.

“Vecāku rožukronis par bērniem” – tā ir kopīga lūgšana, kurā vecāki katru dienu lūdzas vienu rožukroņa noslēpumu savu bērnu nodomā. Šī iniciatīva aizsākās 2017. gada oktobrī, svinot Fatimas Dievmātes, Rožukroņa Karalienes, atklāsmju 100. gadadienu, un šobrīd Vecāku rožukronis pulcē aptuveni 40 ģimenes. Lūgšanai var pievienoties un saņemt savu rožukroņa noslēpumu, rakstot [email protected]

Nākamā tikšanās reize ģimenēm būs 13. oktobrī, Fatimas Dievmātes svētkos, māsu kalpoņu klosterī.

Pateicība Dievam par visu! Paldies tēvam Andrejam un viņa komandai Bārbeles skolā un Skaistkalnē par sirsnīgo uzņemšanu un gādīgajām rūpēm par mums! Paldies katram svētceļniekam – mazam un lielam – par kopīgo ticības piedzīvojumu!

Paldies Signei & Ingum par skaistajām bildēm, kas turpina atgādināt par to, cik Dievs ir labs!

#RožukroņaCeļš

Notikumu kalendārs
 jūnijs 2024
MTWTFSS
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
T. Honorāta vārdi:
„Cilvēks, kuram ir dzīva ticība un dedzīga mīlestība, visur saskata Dieva mīlestību, Viņa spēku un gudrību.”
Sv. Francisks:

“Mēs esam solījuši lielas lietas, un vēl lielākas ir solītas mums; pildīsim vienas un ilgosimies pēc otrām. Bauda ir īsa, bet sods mūžīgs; ciešanas ir nelielas, bet godība nebeidzama; daudz ir aicinātu, bet maz izredzētu, atmaksa ir visiem.”– Toms no Čelano, Dzīves apraksts, II (2C 191)