Mīļie draugi!

Šogad gada īsākā nakts un divas garākās dienas (23.-24. jūnijs) mūs atkal pulcinās Priedainē, kur jau ceturto gadu notiks svētā Franciska draugu TELŠU DIENAS! Tā kā šajā laikā ir tik daudz gaismas, tad arī Telšu dienās – mēs svinēsim GAISMU! Ļausim GAISMAI spīdēt caur mums pasaulē un priecāsimies ar gaismas bērnu prieku!

„Ticiet gaismai, kamēr jums ir gaisma, ka jūs topat par gaismas bērniem!” Tā Jēzus runāja un pēc tam nozuda viņu acīm.” (Jņ 12, 36)

„ Nakts drīz būs pagājusi, diena ir tuvu: tāpēc noliksim tumsības darbus un tērpsimies gaismas bruņās.” (Rm 13,12) 

„Reiz jūs bijāt tumsa, bet tagad esat gaisma savā Kungā! Dzīvojiet kā gaismas bērni.” (Ef 5,8)

Kas ir Telšu dienas?

Telšu dienas ir iespēja kristīgā garā pavadīt Jāņus, piedzīvot vienotību ar Dievu un citiem kristiešiem, kā arī nedaudz iepazīt brāli Francisku un viņa prieku par visu radīto! Tās organizē tēvi kapucīni un māsas kalpones.

Kas tajās notiks?

Arī šogad vakara gaitā paredzētas aktivitātes ne tikai pieaugušajiem, bet arī lieliem un maziem Dieva bērniem – tāpēc aicinām piedalīties arī ģimenes ar bērniem!  Programmā: Dieva slavēšana un kristīgo mūziķu koncerts, Euharistija pusnaktī zem priedēm, saullēkta sagaidīšana pie jūras, zaļumballīgas aktivitātes un citi pārsteigumi visas nakts garumā. Pr. Ilmārs jau gatavo tradicionālā orientēšanās pasākuma taku plānu Priedaines mežainajā apkaimē – šogad tas izvērtīsies par unikālu „Gaismas ceļu”! Kopā ar mums būs arī brāļi kapucīni kopā ar jauniešiem, kuri ļaus mums piedzīvot franciskānisko prieku (šeit var aplūkot bildes no pagājušā gada)

Garīgo vadību arī šogad uzņemsies kapucīnu tēvs Krišjānis un pr. Ilmārs Tolstovs.

Kā atrast Priedaini?

Mūs var samērā ērti sasniegt ar vilcienu, kas brauc Jūrmalas virzienā (aptuveni 25 minūtes no Rīgas). Braucot ar mašīnu, pagrieziens uz Priedaini ir pa labi pirms Lielupes tilta. No Priedaines stacijas jāiet pa Lielo prospektu, tad jānogriežas pa kreisi Skultes ielā. Māsu kalpoņu klosteris atrodas Skultes ielā 4.

Kas jāņem līdzi?

Protams, atvērta sirds! Ieteicams paņemt telti, guļammaisu, pretodu līdzekli, kabatas lukturīti, mūzikas instrumentus, Svētos Rakstus. Būtu labi paņemt arī nelielu cienastu pirmajam vakaram.

Dalības maksa ir 8 Ls (pēc iespējām). Ģimenēm ar bērniem – atlaides :) .

 

Pieteikšanās

Pieteikties var pa tel. 28642405 vai e-pastu: [email protected]. Lūdzam pieteikšanos neatlikt uz pēdējo brīdi!

Piedalies kā brīvprātīgais palīgs

Tas, protams, ir ļoti aizraujoši, redzēt, ka top Telšu dienas – no iekšpuses! Ja vēlies mums palīdzēt šo svētku organizēšanā – gaidām uz kopīgo brīvprātīgo tikšanos jau ceturtdien, 13.jūnijā  19:00 māsu kalpoņu klosterī  Ķīpsalā, Enkura ielā 9 (iesāksim tikšanos ar Sv. Misi).

 

Uz tikšanos Telšu dienās!

Gada īsākajā naktī – nāc, svinēsim GAISMU!

 

Telšu dienu programma – jau drīzumā!