„Beigās mana Bezvainīgā Sirds triumfēs”

 

Gandarīšanas sestdienas mūsu klosterī norisinājās no 2017.gada jūlija līdz novembrim. Tās notika katra mēneša pirmajā sestdienā, atbildot uz Fatimas Dievmātes aicinājumu gandarīt par grēkiem, ar kuriem tiek apvainota Marijas Bezvainīgā Sirds. Gandarīšanas sestdienas norisinājās zem vienota aicinājuma – „Mierini savas Mātes Sirdi”, katrā tikšanās reizē pārdomājot kādu no konkrētajiem grēku veidiem, ar ko tiek sāpināta Bezvainīgā Sirds. Ierosme rīkot šādas kopīgas gandares dienas radās pēc rožukroņa lūgšanas kopienas „No sirds un sirdi” tikšanās š.g. 13.maijā – Fatimas Dievmātes 100.-ās parādīšanās gadadienā.

 

 

Uz katru gandarīšanas sestdienu ieradās ap 15 cilvēkiem diezgan nemainīgā sastāvā, daži no viņiem piedalījās pat visās tikšanās reizēs! Katra gandarīšanas sestdiena notika pēc benediktīņu principa – „Ora et labora” – programmā bija iekļauta Jēzus adorācija Vissvētākajā Altāra Sakramentā, apvienota ar grēksūdzes iespēju, Sv.Mise, fizisks darbs (aptuveni 1 h) klostera teritorijā, pusdienas ar neiztrūkstošo dalīšanos un bagātināšanos garīgās dzīves pieredzē un rožukronis ar meditācijām un noslēgumā veltīšanos Marijai – Rožukroņa Karalienei. Kopīgs darbs un lūgšana neticami satuvināja mūs visus, veidojot pat skaistas un paliekošas draudzības mūsu vidū! Īpašs paldies priesteriem Ilmāram Tolstovam, Aivaram Līcim un Imantam Medveckim, kuri atrada iespēju būt ar mums kopā gandarīšanas sestdienās, lai svinētu Sv.Misi un kalpotu konfesionālā.

Kā daudzi no mums atzina pēdējā tikšanās reizē – nekas jau nebeidzas, mēs turpinām cīņu par labo ar atgriešanās, gandares, lūgšanas un labo darbu ieročiem, lai pienāktu Marijas Bezvainīgās Sirds uzvara gan mūsu katra sirdī, gan pasaulē kopumā!

Notikumu kalendārs
 janvāris 2023
MTWTFSS
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
T. Honorāta vārdi:
„Cilvēks, kuram ir dzīva ticība un dedzīga mīlestība, visur saskata Dieva mīlestību, Viņa spēku un gudrību.”
Sv. Francisks:

“Mēs esam solījuši lielas lietas, un vēl lielākas ir solītas mums; pildīsim vienas un ilgosimies pēc otrām. Bauda ir īsa, bet sods mūžīgs; ciešanas ir nelielas, bet godība nebeidzama; daudz ir aicinātu, bet maz izredzētu, atmaksa ir visiem.”– Toms no Čelano, Dzīves apraksts, II (2C 191)