Trešo reizi Adventa rekolekcijas bērniem

Priecājamies, ka arī šogad varējām mūsu klosterī uzņemt gandrīz 50 bērnus, kuri piedalījās Adventa rekolekcijās. Šoreiz tās notika 22.decembrī. Vairāki no bērniem pie mums bija pirmo reizi, bet citiem jau šīs rekolekcijas ir labi zināmas. Šajā reizē vadījāmies pēc nu jau ierastās kārtības – stāsts par mazā Jēzus ienākšanu pasaulē, īsa katehēze – šoreiz par tradīciju dalīties ar oblātēm un pēc tam – aptuveni stundu iespēja darboties dažādās darbnīcās. Līdzās zināmajām darbnīcām šogad pirmo reizi bija iespēja piedalīties filca darbnīcā. Nelielam cienastam sekoja svētā bīskapa Nikolaja apciemojums. Pēc draudzīgām sarunām viņš izdalīja dāvanas un sniedza katram bērnam svētību! Prieks bija redzēt uzticības pilnās bērnu acis, tuvojoties šim neparastajam viesim.

Rekolekciju kulminācija bija Sv. Mise, kuru celebrēja pr. Arnis Maziļevkis. Tik neparasti bija redzēt mūsu kapelā veselus četrus brašus ministrantus. Prieks, ka bērni aktīvi piedalījās arī liturģijā, atbildēja uz priestera uzdotajiem jautājumiem, izteica savas lūgšanas un aizņēma vislabākās vietas – vistuvāk altārim, lai arī uz grīdas!

Milzīgs paldies uzticamajiem brīvprātīgiem, kā arī tiem, kuri mūsu darbu ar bērniem atbalsta finansiāli! Bez jums šī diena noteikti nebūtu izdevusies tāda, kāda tā bija. Priecājamies, ka piedalījās ne tikai rīdzinieki, bet arī ģimenes no citām vietām Latvijā, piemēram, Balviem un Limbažiem!

Lūgsim, lai Kungs dāvā mums iespēju arī turpmāk kalpot Viņam vismazākajos!

Notikumu kalendārs
 janvāris 2023
MTWTFSS
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
T. Honorāta vārdi:
„Cilvēks, kuram ir dzīva ticība un dedzīga mīlestība, visur saskata Dieva mīlestību, Viņa spēku un gudrību.”
Sv. Francisks:

“Mēs esam solījuši lielas lietas, un vēl lielākas ir solītas mums; pildīsim vienas un ilgosimies pēc otrām. Bauda ir īsa, bet sods mūžīgs; ciešanas ir nelielas, bet godība nebeidzama; daudz ir aicinātu, bet maz izredzētu, atmaksa ir visiem.”– Toms no Čelano, Dzīves apraksts, II (2C 191)